شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی سنا رایانه

مشتری گرامی لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

  • ثبت نام و ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین سنا رایانه به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
  • این حق برای سنا رایانه محفوظ است؛ هر زمان بندهای قوانین فروشگاه را تغییر داده و آن را برای کاربر ارسال کند.
  • قوانین فروشگاه اینترنتی سنا رایانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

مشتری یا کاربر کیست

-مشتری یا کاربر سایت به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود هنگام ثبت نام، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات در سایت اقدام نماید.

خبرنامه ایمیلی

-سنا رایانه امکان دارد جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا محصولات جدید، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت در خبرنامه لغو کنند.

حریم شخصی

-ما مشخصات کاربرانی که در وب سایت ثبت نام می‌کنند، اعم از ایمیل، نام و نام خانوادگی و نشانی را ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

-سنا رایانه به هر ترتیت از این اطلاعات بجز برای ارسال سفارش استفاده دیگری نخواهد کرد.

-سنا رایانه متعهد می‏‌شود در حد توان با استفاده از علم روز، امنیت وبسایت و محافظت از اطلاعات مشتریان را تضمین کند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

-روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

-ثبت سفارش توسط مشتریان در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکانپذیر بوده اما برای پیگیری سفارشات، سنا رایانه از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر پاسخگو می باشد.

-کلیه سفارشات ثبت شده از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

-در صورت اتمام موجودی یک محصول حتی پس از ثبت سفارش توسط مشتری، حق تعلیق سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای  سنا رایانه محفوظ است.

-حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سنا رایانه محفوظ است.

بازگشت به بالا